Şişli Kanalizasyon Ustası: İstanbul’un Şişli semtindeki binalarda mutfak lavabosu, duşakabin, banyo, banyo lavabosu, klozet ve alaturka tuvalet giderlerinde tıkanmalar meydana gelmektedir. Şişli’deki altyapı sorunları nedeniyle vatandaşların büyük bir kısmı ciddi mağduriyetler yaşamaktadır. Hem altyapı yetersizliği hem de binaların çoğunun eski olması sebebiyle Şişli’de kanalizasyon sorunları ile sıkça karşılaşılmaktadır.

İstanbul Şişli ilçesindeki ev ve iş yerlerinde sıkça karşılaşılabilecek başlıca kanalizasyon sorunları şunlardır:

 • Klozet gideri tıkanıklığı
 • Banyo ve mutfak lavabosu tıkanıklığı
 • Duşakabin giderinde kötü koku oluşumu
 • Giderlerden haşere çıkması
 • Kanalizasyon geri tepmesi

Şişli Kanalizasyon Ustası Nedir?

İstanbul Şişli’de en sık karşılaşılan kanalizasyon sorunları; klozet, mutfak ve duşakabin giderlerine yönelik problemlerdir. Bu problemlerin çözümü için Şişli semtindeki deneyimli kanalizasyon ustaları ile çalışmanız gerekir. Eğer siz de güvenilir ve işini iyi yapan kanalizasyon tesisatçılarından yardım almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Biz Ataseven Kanalizasyon Hizmetleri firması olarak İstanbul Şişli’deki vatandaşlarımıza destek sağlarken:

 • Alanında yeterince deneyimi ve donanımı bulunan kanalizasyon tesisatçıları ile çalışıyoruz. Böylece sizlere üst düzey hizmet sağlamayı amaçlıyoruz.
 • Rögar açma, altyapı yenileme, kanalizasyon tüneli açma, rögar bakımı ve temizliği gibi büyük sorunların çözümünde koordineli şekilde ekip çalışması yürütüyoruz.
 • Lavabo ve duşakabin giderleri ile ilgili sorunları çözerken evye, fayans veya kabininize zarar vermeksizin işlemlerimizi tamamlıyoruz.
 • Alaturka tuvaletlerinizin giderini açarken borularda ve eklem yerlerinde deformasyon yaratmamak için çalışmalarımızı titiz, özverili ve dikkatli biçimde yürütüyoruz.
 • Su sızıntısı önleme çalışmalarımızda gerekli durumlarda özel ekipmanlar kullanarak sorunun kaynağını net bir biçimde tespit etmeye özen gösteriyoruz.
 • Çekvalf monteleme hizmeti sunarak kanalizasyon geri tepmesi, hamam böceği yuvalanmaları, giderlerde kötü koku oluşumu ve lağım faresi gibi sorunları kökten çözmenizi sağlıyoruz.

Şişli Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Klozet Gideri Açma: Klozet tıkanmaları, alaturka tuvalet tıkanmalarına göre daha ciddi ve tehlikeli bir problemdir. İstanbul genelinde altyapı sorunlarından ötürü klozet tıkanmaları çok sık yaşanmaktadır. Klozetlerde meydana gelen tıkanmalara zamanında müdahale edilmesi oldukça önemlidir. Aksi takdirde sifona her bastığınızda klozetten su taşmaları meydana gelebilir.

Eski binalarda oturuyorsanız tuvalet giderini açmak için tesisatçı çağırmanız tavsiye edilir. Çünkü apartmanın gider bağlantılarının eski olması sebebiyle kendiniz müdahale ettiğinizde borularda kopma, kırılma ve çatlama gibi sorunlar meydana gelebilir. Tuvaletinizin ortak gidere bağlanan eklem kısmı, tamamen kopabilir ve alt komşunuzun tepesine düşebilir.

Duşakabin Gideri Açma: Duşakabin giderlerinde oluşan tıkanıklıkları açmak için profesyonel hizmet veren kanalizasyon ustalarından destek almanız gerekir. Aksi takdirde kabinde çatlamalar ve çökmeler oluşabilir. Duşakabin gider sorunlarına yönelik önlemlerin alınmaması duşakabinde çok ağır hasarlar meydana getirebilir. Deneyimsiz ve teknik bilgisi yetersiz olan ustalarla çalışılması ise gider sorunlarının devam etmesine sebebiyet verebilir.

Duşakabin giderini açmaya çalışırken bağlantı noktalarına çok fazla dikkat edilmesi ve zarar verilmemesi gerekir. Bağlantı kısımlarında oluşan deformasyonlar zaman içerisinde su sızıntılarına yol açabilir. Su sızıntılarından kaynaklı olarak duşakabin ve çevresinde küflenmeler ve çürümeler görülebilir. Eğer bu tip sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız mutlaka duşakabin gideri açma alanında uzmanlığı bulunan tesisatçılar ile çalışmanız tavsiye edilir.