TIKANIK AÇMA:

KOCAELİ’nde TIKANIK AÇMA , ÇEKVALF MONTAJI , TÜNEL hizmeti vermekteyiz. Deneyimli ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla , kaliteli ekipmanlarla çalışmaktayız. Bizi tercih etmeniz için en büyük sebepler uygun fiyat ve üst düzey hizmettir.


 

ÇEKVALF MONTAJI:KOCAELİ’nde ÇEKVALF MONTAJI nın önemi zor günlerde çok belli oluyor .Yağmurlu günlerde belediyenin KANALİZASYON BORU larının dolup taşması sonucu taşan suyun binanın rögarına gelir gelen suda rögardan evinizin tuvaletinden çıkar. Çekvalf ise tek yöne açılan kapağı sayesinde evinizden içeri gelen suyu engeller.Rögarlarda pislik kalıntısı olduğu için fareler o bölgede dolanır ve acıktıkları zaman gider borularından evlerinize gelir ÇEKVALF ise bunu engeller .RÖGAR daki pislikler koku yaptığı için pis koku tuvaletlerinize gelir. ÇEKVALF bunları engelleyerek hiç birini evinize getirmez .ÇEKVAFL ın düzeneği içinde suyun gittiği yöne açılan kapak bulunur bu kapak dışarı akanları gönderir iç tarafa gelecek olan SU TEPMESİ , FARE ve PİS KOKUYU engeller kapak evden tarafa açılmadığı için dışardan gelenlerin engellenmesi sağlanır .Olay çekvalfı takıp bitmiyor çekvalfı güzelce RÖGAR daki GİDER BORUSU na sabitlemek gerekir bunu da ustalıkla ATASEVEN KANALİZASYON firmamız takıyor.

KANALİZASYON HİZMETLERİ:


KOCAELİ’nde 1998 yılından beri yaptığımız baba mesleği olan KANALİZASYON USTALIĞI nı günümüze daha fazla tecrübe birikimliği yaparak getirdik .Ev ve iş yerlerinin pis su gideri olan bölümlerin belediyenin hatttına ulaşması için düzgün bir şekilde döşenmesi lazım .Atık suları belediye hattına göndermek için TÜNEL , YATAY TÜNEL yapılması lazım sizin alanınızdaki yapılacak çalışmayı belirleyip ömürlük diyebileceğimiz şekilde yapıyoruz. Sadece tünel değil DRENAJ , KUYU gibi KANALİZASYON çalışmalarımızda mevcut en iyi hizmeti almak için sadece bir telefon yeterli.

MUTFAK GİDERİ AÇMA

Mutfak gideri tıkanıklıkları, mutfak işlerinizi felç edebilir. ATASEVEN KANALİZASYON, Kocaeli’ndeki mutfak gideri açma ihtiyaçlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunar. Temizlik ve hijyen konularına özen göstererek, mutfaklarınızı sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlarız.

TUVALET TIKANIKLARI

Tuvalet tıkanıklığı sorunu sizi sıkıntıya sokabilir, ancak ATASEVEN KANALİZASYON burada yardımcı olmak için hazır. Tuvalet tıkanıklığı açma konusunda uzman ekibimiz, hijyenik ve etkili çözümler sunar, böylece tuvaletinizi tekrar kullanabilirsiniz.


KANALİZASYON VE DRENAJ SORUNLARINA KALICI ÇÖZÜMLER

Kanalizasyon ve drenaj sistemleri, evlerimizin ve işyerlerimizin temel bileşenleridir. ATASEVEN KANALİZASYON, Kocaeli’nde kanalizasyon ve drenaj problemleri için tamirat, bakım ve temizlik hizmetleri sunar. Sizlere sağlam ve uzun vadeli çözümler sunarak, mülklerinizi korur ve sizi gelecekteki sorunlardan koruruz.