Kocaeli Körfez kanalizasyon ustası hizmetlerimizi teknolojik cihazlarımız ve deneyimli ekiplerimiz ile sunmaktayız.

Atık su, insan hayatını tehdit edebilecek potansiyelde olduğundan doğru bir şekilde uzaklaştırılması yani kanalizasyona gönderilmesi de önemli bir konudur. Ancak zaman zaman kullanıma bağlı olarak yani gidere yabancı cisim atılması sebebiyle ya da tesisatın yapımında yapılan hatalar nedeniyle atık su giderlerinde ya da pimaşlarda tıkanmalar meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda mutlaka uzman kişilerde teknik hizmet almanız çok daha doğru ve sağlıklı olacaktır.

İstanbul ve Kocaeli bölgesinin tüm ilçelerine hizmet veren firmamız, aynı şekilde Körfez ilçesinde de aktif olarak müşterilerinin memnuniyetlerini hedefleyerek profesyonel kanalizasyon ustası hizmetleri sunmaktadır. İş güvenliğini ve müşteri memnuniyetini daima ilk planda tutan lider bir firma olarak atık su gideri tıkanması gibi sorunlar yaşadığınızda sizlere 7/24 hizmet vermek için hazır olmaktayız. Sektörde öyle olmadığı halde kendisini usta olarak tanıtan kişilere itibar etmemeniz gerektiğinin altını çizerek bizimle bu süreci çok daha hızlı, güvenilir ve en önemlisi de sorunsuz bir şekilde atlatabilirsiniz.

Körfez Tıkanık Açma Hizmeti

Tıkanık açma hizmeti, herkesin yapabileceği bir iş olmamakla birlikte aynı zamanda profesyonellik de gerektirir. Evde uygulanan ve asit değeri yüksek olan kimyasal ürünler basit tıkanıklarda işe yarasa da daha büyük tıkanıklarda işe yaramamakla birlikte aynı zamanda daha ciddi sorunları da beraberinde getirebilmektedir. Bu noktada firma olarak bizler tüm riskleri ortadan kaldırarak İstanbul ve Kocaeli’nin diğer ilçelerinde olduğu gibi Körfez tıkanık açma hizmeti sunmaktayız.

Yıllardır sektöre emek vermiş ve her gün daha fazla tecrübe edinmiş bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini önemsiyoruz. Bu önem doğrultusunda mutfak, tuvalet, banyo ve küvet tıkanıklığı gibi tüm tıkanık açma hizmetlerini modern cihazlar ve mekanik aletler ile sunuyoruz.

Ustalarımız tıkanık açma işlemine geçmeden önce mutlaka giderde tıkanık olan bölgeyi robot kamera cihazı ile tespit eder. Daha sonrasında tıkanıklığın genişliğine ve yoğunluğuna göre farklı yöntemlerle tıkanık açma işlemi itinalı bir şekilde gerçekleştirilir. Tıkanıklık açma işlemi sonrasında ekiplerimiz mutlaka giderin tamamen temizlendiğini ve atık suyun sağlıklı bir şekilde atıldığını kontrol eder. İşlem sonrasında tüm detaylar hakkında ekiplerimiz sizleri bilgilendirir ve bu şekilde sorununuz hızlı ve temiz bir şekilde çözümlenmiş olur.

Ekiplerimiz tıkanık açma sırasında yaşam alanlarınızı kırmaz. Dolayısıyla da geleneksel yöntemlerde olduğu gibi hizmetlerimiz sırasında toz ve moloz pisliği gibi olumsuz durumlar söz konusu değildir. Teknolojik robot kamera cihazımız sayesinde kırmaya gerek kalmadan tıkanıklık tespit edilir ve açılma işlemi çok daha kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirilir.

Körfez’de Kanalizasyon Ustası Nereden Bulabilirim?

Kanalizasyon tesisatçısı olarak hizmet vermek üzere firmamız 1984 senesinde kurulmuş olup o tarihten bugüne dek hizmetlerine ara vermeden uzman kadrosuyla birlikte devam etmektedir. Geniş hizmet kalemlerinin yanı sıra aynı zamanda İstanbul ve Kocaeli ‘de geniş bir hizmet bölgesine sahibiz. Dolayısıyla da Kocaeli ’de birçok ilçede olduğu gibi Körfez ilçesinde de firmamız, aktif olarak aynı güven ve profesyonellikte hizmet sunmaktadır.

Körfez ilçesinde yaşıyorsanız tüm gider ve kanalizasyon sorunlarınız için kanalizasyon ustası ihtiyaçlarınızı firmamızdan temin edebilirsiniz. Geniş kadromuz, aynı zamanda deneyimli ve sektördeki yeterli teknik bilgiye sahiptir. Bu sayede kanalizasyon ve gider tıkanıklığı gibi sorun yaşadığınız tüm konularda ekiplerimiz sizlere kesintisiz ve eksiksiz teknik hizmeti rahatlıkla verebilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra firmamızın mesai saati yoktur. Şöyle ki; sorun yaşadığınız her an firmamıza 7/24 ulaşarak teknik ekiplerimizden tespit ve onarım hizmetleri talep etmeniz mümkün olmaktadır.