Karamürsel kanalizasyon ustası olarak sizlere sıhhi tesisat sektöründe en kaliteli ve güvenilir hizmetleri uzman kadroyla sunmaktayız.

Atık suyun doğru bir şekilde atılmasını sağlayan kanalizasyon, bu anlamda son derece önemli bir yapıdır. Ancak binaların ya da diğer yapıların kapı, pencere unsurları ile birlikte zaman içerisinde kanalizasyon yapısı da yıpranabilir. Ancak kanalizasyon sisteminin görünmez bir yapı olması elbette bu arızaların anında görülmesini engeller ve ne yazık ki çoğu kanalizasyon sorunu ancak ileri bir seviyeye geldiğinde kendisini göstermeye başlar.

Kanalizasyon tesisatlarının tıkanması beraberinde çok ciddi problemleri de getirebilir. Bu sebeple arıza olmasını beklemeden düzenli kontrol ve bakımlarının yapılması insan sağlığı ve çevre temizliği açısından ciddi düzeyde öneme sahiptir.  İşte bu nokta firmamız, köklü bir kanalizasyon ustası firması olarak kanalizasyon tesisatlarının bakım ve onarım hizmetlerini teknolojik ekipmanlar ve uzman kadro ile yapmaktadır.

1984 yılında kurulmuş lider bir firma olarak günümüzde halen İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde geniş kapsamlı, uzman kanalizasyon tesisat hizmetleri sunmaktayız. Firmamız, kendisini geliştirmiş ve sürekli kendisini yenileyen firma olarak geleneksel ve insan gücüne dayanan kanalizasyon bakım ve onarım hizmetlerinin aksine modern hizmet sunmaktadır.

Yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübeye dayanarak misyon edindiğimiz müşteri memnuniyeti doğrultusunda kanalizasyon bakım ve onarım hizmetlerimizi değerli müşterilerimize Karamürsel ve çevresinde de 7/24 kesintisiz olarak sunmaktayız. Kanalizasyon tesisatı ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunların giderilmesi için bizimle iletişime geçerek sorunlarınızın kısa sürede çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Karamürsel’de Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Kanalizasyon tesisatı, genellikle büyük bir yapı olur. Dolayısıyla da kanalizasyonda bir tıkanıklık kolaylıkla meydana gelmeyeceği gibi eğer bir tıkanıklık oluşmuş ise bu durum son derece ciddi bir sorundur. Firmamız ekiplerinin sunduğu hizmetlerden birisi de Karamürsel başta olmak üzere İstanbul ve Kocaeli genelinde kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmetidir.

Kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi başlamadan önce ekiplerimiz ilk olarak tıkanık noktayı tespit etmeye çalışır. Tespit sırasında elbette ekiplerimizin kullandığı birçok mekanik alet ya da teknolojik cihaz bulunmaktadır. Ancak bazı durumlarda kanalizasyon yapısını az da olsa kırmak gerekebilir. Bu süreçte ekiplerimiz hane sahiplerine zorluk çıkarmamak amacıyla mümkün olduğunda yapıların dışındaki borulardan ya da rögardan onarım yapmayı amaçlar.

Bizler için iş güvenliği ve müşteri memnuniyeti en önemli hususların başında gelir. Dolayısıyla da ustalarımız işlem öncesinde mutlaka tüm iş güvenliği önlemlerini alırlar. Daha sonrasında ise mümkün olabilecek en az kırma dökme işlemi ile tespit yapılır.

7/24 kesintisiz kanalizasyon tıkanık açma hizmeti veren firmamız, en uygun kanalizasyon tesisatçı fiyatları ile ekonomiklik ilkesi doğrultusunda hizmet vermektedir. Modern ve teknolojik cihazlarımın yanı sıra aynı zamanda deneyimli ve uzman ekiplerimiz sayesinde artık kanalizasyon tıkanıklığı sizin için içinden çıkılamaz bir sorun olmaktan çıkacak.