Esenler kanalizasyon ustası arayan tüm değerli müşterilerimize firmamız engin tecrübeleri ile 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır. 

Esenler tesisat ustası olarak 1984 yılında kurulmuş olan Ataseven Kanalizasyon firmamız, şimdilerde kendisini oldukça geliştirmiş, tecrübe edinmiş ve halen de kendisini geliştirmeye devam eden lider firma olarak hizmetlerine devam etmektedir. Kanalizasyon tesisatına dair tüm soru ve sorunlar aslında iyi bir teknik bilgiye bağlı olarak uzmanlık gerektirir. Bu sebeple firmamız tamamen uzman, deneyimli ve gerekli teknik alt yapıya sahip olan kadro ile sizlere kusursuz hizmet sunmayı amaçlar. 

İnsan yaşamının olduğu her yerde atık suyun çıkması kaçınılmaz bir durumdur. Ancak atık suyun doğru bir şekilde dışarı tahliye edilememesi aynı zamanda insan hayatı için ciddi bir risk unsuru haline de gelebilmektedir. Bu noktada bizler insana verdiğimiz önemle birlikte son derece hassas bir yaklaşım sergileyerek Esenler kanalizasyon ustası olarak tüm süreci en hızlı ve aynı zamanda en güvenli şekilde yürütmekteyiz. 

1984’den bu yana önceliğimiz daima müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Dolayısıyla da müşterilerimize en uygun fiyat garantisi verirken diğer yandan hizmet kalitemizin çıtasını da en üst seviyeye taşımaktayız. Firmamızın tüm alt yapısı, cihazları, makine ve diğer ekipmanları kanalizasyon ve gider sorunlarınızın kısa sürede kökten çözüme kavuşturulabilmesi için son sistem olan işlevsel ekipmanlardır. 

Esenler Tıkanık Açma Hizmeti

Esenler tıkanık açma hizmeti ihtiyacınız varsa ama ne yapacağınızı bilemiyorsanız bizler yılların deneyimi ve güçlü alt yapımız ile 7/24 sizlere bu konuda destek vermekteyiz. Kanalizasyon ya da gider pimaşlarının tıkanmasına sebep olan birçok neden olabilir. Bu nedenle uzman ekiplerimizin her müşterimiz için uyguladığı tıkanık açma yöntem ve teknikleri farklılık gösterebilmektedir. 

Tıkanıklığın güvenli bir şekilde tamamen açılabilmesi için öncelikle tıkanıklığın sertliğini ve nerede olduğunu öğrenmek gerekir. Uzmanlarımız bu aşamayı gerçekleştirebilmek için robotik kamera sistemlerimiz ile kırma işlemi yapmadan ilk olarak tesisat içini gözlemler. Robotik görüntüleme teknikleri sayesinde geleneksel yöntemlerin aksine kırmaya gerek kalmadan çok daha kolay bir şekilde keşif yapmak mümkün hale gelmiştir. 

Tıkanıklığa dair tüm bulgular elde edildikten sonra ise uzman ekiplerimiz ilk olarak iş güvenline dair tüm önlemleri alarak ortamın hem ekiplerimiz hem de sizler için güvenli bir çalışma ortamı olmasını sağlar. Kanalizasyon ya da gider tıkanıkları bazı durumlarda daha yumuşak ve açılması kolay yabancı cisimlerle tıkanabileceği gibi bazen de bu tıkanıklıklar tesisat sistemine bağlı olarak oluşabilir ya da yıllar içinde oluşan bir tıkanma ise sertleşmiş bir tabaka haline gelebilir. 

Esenler tesisat ustası kadromuz burada tıkanıklığın en kısa sürede açılması için en etkili olan çözümü hızlı bir şekilde belirler ve doğrudan uygulamaya geçer. Bazen basınçlı su ya da vakumlama uygulaması bazen de kimyasal ürün uygulaması ekiplerimiz tarafından kullanılabilmektedir. 

Esenler’de Kanalizasyon Ustası Nereden Bulabilirim?

Esenler kanalizasyon ustası mı arıyorsunuz? O halde Ataseven Kanalizasyon firması olarak sizlere doğru ve güvenilir adreste olduğunuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Zira 30 yıllık deneyim, teknik ve teknolojik alt yapımız sayesinde siz değerli müşterilerimize birçok ilçede olduğu gibi İstanbul Esenler’de profesyonel kanalizasyon açma hizmetleri sunmaktayız. 

Kurulduğu günden bu yana sürekli müşteri memnuniyeti biriktiren ve aldığı referanslar ile başarısını gözler önüne seren lider bir firma olarak tartışmasız kalitedeki hizmetlerimizi sizlere en uygun fiyat teklifleri ile sunmaktayız. Fiyatlarımız yapılan işlemler başta olmak üzere birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ama bu değişkenlik sektörde bu denli kalitede hizmetleri bu kadar uygun fiyata veren lider firma olduğumuz gerçeğini değiştirmemektedir.