Beykoz kanalizasyon ustası hizmetleri profesyonellik ve teknik bilgi gerektiren hizmetlerdir. Bizler tüm bu profesyonellik ve teknik bilgi ile sizlere hizmet sunmaktayız. 

Müşterilerimizin kanalizasyon ustası arayışlarına en hızlı çözümlerle cevap vermek adına bu yola 1984 yılında çıkmış olup hizmetlerimize aynı ilham ile devam etmekteyiz. 30 yıllık tecrübemiz, uzman ekiplerimiz ve teknolojik alt yapımız ile sizlere en hızlı çözümleri her zaman üst düzey kalitede sunmanın haklı gururu içerisindeyiz. 

Geri tepme, kanalizasyon tıkanıklığı, lağım kokusu ve benzeri gibi büyük rahatsızlık veren tüm sorunlarınızda kesin çözümler için profesyonel desteğe ihtiyaç duyuyorsanız bizler her daim buradayız. Yüzlerce müşterimizin memnuniyeti ve referansı eşliğinde her geçen gün kendimizi ve hizmetlerimizi daha iyi bir seviyeye taşıyarak sektörün lideri olmaya emin adımlarla devam ediyoruz. 

Evinizin ya da diğer yaşam alanlarınızın mutfak, banyo ve tuvalet gibi giderlerinde ya da kanalizasyonda sorun yaşıyorsanız bu sorunlar artık gözünüzü korkutmasın çünkü biz varız. Sorunun hızlı bir şekilde çözümlenmesi ve etkili çözümlerle sonuca ulaşılabilmesi için uzman ekiplerimiz modern ve teknik ekipmanlarımız ile ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere sadece bir telefon kadar uzaklıktadır. 

Beykoz Tıkanıklık Açma Hizmeti

Beykoz tıkanıklık açma hizmeti firmamız bünyesinde 30 yıllık tecrübe ve profesyonellikle modern yöntem ve cihazlar ile sunulmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi firmamız, Beykoz ve çevresinde de aynı kalite ve güvenle tıkanıklık açma hizmeti sunar. 7/25 iletişim kurabileceğiniz firmamızda profesyonel destek talep ettiğiniz andan itibaren tüm süreç ekiplerimiz tarafından büyük bir hassasiyet ve özenle yürütülür. 

Kanalın tıkalı bölümü geleneksel yöntemlerin aksine robotik kamera cihazlarımız ile tespit edilir. Zira doğru ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşabilmemiz adına robotik kamera cihazlarımız son derece işlevsel ve önemlidir. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğundan sizler için daima en yeni en modern ve teknolojik ekipmanlar ile alt yapımızı bu bağlamda sürekli güçlendirmekteyiz. 

Su ve çamur gibi unsurlara karşı dayanıklı olan robotik kamera sistemleri ile tıkalı alan tespiti yapıldıktan sonra uzmanlarımız tıkanıklığa neden olan durum, tıkanıklığın büyüklüğü ve tesisatın durumu gibi hususları da mutlaka incelemeye alır. Zira tüm bu detaylar çözüme hızlı ulaşabilmemiz için büyük öneme sahiptir. 

İkinci aşama olan tıkalı kanalın açılması aşamasında ise tıkanıklık için en etkili olacak yöntem ya da ekipmanlar kullanmaktayız. Bazı tıkalı kanallar için vakumla çekme ya da basınçlı su vurma gibi yöntemler etkili olurken bazı tıkalı kanallarda ise etkili kimyasal ürünler ya da mekanik aletler tercih etmekteyiz. Son aşamada ise ekiplerimiz tarafından tüm kontroller yapılmaktadır. 

Kısacası tıkanık açma hizmetleri 30 yılın kazandırmış olduğu tecrübeler ve firmamızın sahip olduğu alt yapısı sayesinde sizlere tartışmasız bir kaliteyle, en hızlı şekilde, %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle sunulmaktadır. 

Beykoz’da Kanalizasyon Ustası Nereden Bulabilirim?

Beykoz tesisat ustası arayışı içerisindeyseniz bu arayışınızı firmamız sayesinde gönül rahatlığıyla sonlandırabilirsiniz. 30 yıllık tecrübesini, modern ve teknolojik alt yapısıyla birleştiren Ataseven Kanalizasyon, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini sizlere ekonomik ilkesine bağlı kalarak en uygun fiyat kalitesiyle sunmaktadır. 

Kanalizasyon ve gider tıkanıklığı gibi sorunlar mutlaka teknik bilgi gerektirir. Bu noktada gerek profesyonelliğimize gerek teknik ekipmanlarımıza gerekse deneyimlerimize sonuna kadar güveniyoruz. İstanbul genelinde olduğu gibi Beykoz bölgesinde de geniş bir müşteri memnuniyeti ve referansına sahip olan firma olarak siz değerli müşterilerimize sadece mesai saatlerinde değil mağduriyetlerinizi hızlıca çözüme kavuşturabilmek adına mesai saatleri dışında da 7/24 hizmet sunuyoruz.