İstanbul Beşiktaş Kanalizasyon Ustası olarak %100 kaliteli ekipmanlarımız ile birlikte çalışma göstermekteyiz. Beşiktaş bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz için kanalizasyon tamiratı, tesisat onarımı ve tıkanıklık açma gibi hizmetler sunmaktayız. Kanalizasyon açma yolunda sektörde lider bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Müşterilerimize çözüm odaklı hizmetler sunarken şu alanlarda hizmet vermekteyiz;

 • Tıkanıklık açma
 • Kanal açma
 • Çekvalf takma
 • Tesisat
 • Rögar açma

Kanalizasyon ustası denildiği zaman sektördeki öncü konumumuzu korurken tesisat sorunlarında hızlı ve kaliteli bir şekilde çözüm üretmekteyiz. Siz de kaliteli hizmet temin etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beşiktaş’ta Kanalizasyon Ustası  Nereden Bulabilirim?

Beşiktaş’ta kanalizasyon ustası nereden bulabilirim diyorsanız firmamızdan %100 kalitede hizmet alabilirsiniz. Tesisat ve kanalizasyon açma alanında tecrübeli ustalar barındıran Kanalizasyon Tıkanıklık Açma firmamız siz değerli müşterilerimize engin tecrübelerimizi sunmaktadır. Bizler derin tecrübelerimizi harmanlayarak müşterilerimize 7/24 hizmet vermekten gurur duymaktayız. Bizlere bir telefon kadar uzaksınız. İletişim numaramızdan bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir, tesisat ve kanalizasyon ile ilgili bir sorun olduğunda hızlıca çözüm bulabilirsiniz.

Beşiktaş’ta hizmet veren bir kuruluş olarak profesyonel ekipman bulundurmaktayız. Tüm ekipmanlarımız iş öncesi belirlenip hazırlandığı için işiniz aksamadan yapılmaktadır. Bu sayede hem zamandan tasarruf edilir hem de hızlı bir şekilde işlem tamamlanır. Uzman personelimiz tıkanıklığın nerede olduğunu anlamak için en iyi şekilde analiz yaparak sorunun net bir şekilde çözüme kavuşmasını sağlar.

Tıkalı Kanal Nasıl Açılır?

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma firması olarak tıkalı kanallarınızı kameralı cihazlarımız ile görüntüleyerek sorunu doğru şekilde tespit etmekteyiz. Kameralı cihazlarımız sayesinde tıkanıklığın nerede oluştuğu, neden oluştuğu ve teknik başka bir sorun olup olmadığı gözlemlenir. Sonrasında robot cihazlarımız ile sorunlu kanalları kırmadan açmak için çaba göstermekteyiz. Robotik cihazlarımız ile pimaş, banyo, küvet ve lavabo gibi alanlarda her türlü tıkanıklığı açabilmekteyiz. Siz de tıkanıklık açmak için firmamızdan en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz.

İstanbul Beşiktaş Kanalizasyon Arıza Çözümleri

İstanbul Beşiktaş kanalizasyon arıza çözümleri plan doğrultusunda ilerlemektedir. Çözüm aşamamız önce planlama ile başlar. Bu doğrultuda;

 • İş kapsamı belirlenir. Çalışma yapılacak alan ve hangi sorunların çözüleceği ile ilgili kapsamlı çalışmalar yürütülür.
 • Alan incelemesi yapılır. Kanalizasyon sistemindeki sorunların tamir edilmesi için sorunlu bölgeler tespit edilir.
 • İhtiyaçlar belirlenir. Yapılacak iş için ilgili ekipman toparlanır ve iş gücü planlanır.

Planlama yapıldıktan sonra güvenlik önlemleri alınır. İş güvenliği için alınması gereken tüm tedbirler alınır. Kişisel koruyucu ekipmanlar başta olmak üzere uyarı levhaları da yerleştirilir. Sonrasında kazı ve hazırlık aşamasına geçilir. Bu kapsamda;

 • Kazı alanının işaretlemesi yapılır.
 • Kazı çalışmalarına başlanır.
 • Kazı boyutları belirlenir.

Kazı alanı işlemleri yapıldıktan sonra boru döşeme işlemine geçilir. Bunun için uygulanan adımlar şu şekildedir;

 • Boru seçimi yapılır. İşe uygun şekilde boru malzemesi belirlenir.
 • Boru kesme ve montajlama işlemlerinin ardından boru birleştirme yapılır.
 • Sızdırmaz yöntemler ile boru bağlantı işlemine geçilir.

Bu aşamaların ardından test ve kontrol aşamasını da hallederiz. Bu şekilde boru hattının düzgünlüğü, basınç testi ve eğim kontrolü sona ermiş olur. Uzman bir firma olarak yaptığımız işin arkasında durmaktayız. Gerektiği durumlarda yetkili mercilere onay verdirmekteyiz. Kanalizasyon ustalarımız yaptıkları hiçbir işte hataya pay vermemektedir. Sizler de bize güvenerek Beşiktaş’ta tesisat ihtiyacınızı firmamız doğrultusunda karşılayabilirsiniz. Detaylı bilgi ve randevu için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.