Başakşehir kanalizasyon ustası arayışı içerisinde olan tüm müşterilerimize özel ekiplerimiz ve teknik ekipmanlarımız ile ilk günden bu yana üst düzey kalitede hizmet vermekteyiz. 

Kanalizasyon tıkanıklığı, ev ve iş yeri gibi tüm yapılarda meydana gelebilecek bir sorundur. Banyo, tuvalet ve mutfak gibi alanlarda atık suyun gönderildiği kanalizasyonda birçok sebebe bağlı olarak tıkanıklık meydana gelebilir. Bu tıkanıklık sonrasında atık su geri geleceğinden bu sorun ciddi düzeyde can sıkıcı bir sorun haline gelebilir. Söz konusu sorunun nedeni yabancı cisimler olabileceği gibi tesisatın gerekli şekilde yapılmaması da olabilir. Bu gibi durumlarda firmamız ile iletişime geçerek sorunlarınıza hızlı, pratik ve profesyonel çözümler üretebilirsiniz. 

Firmamız, yenilikçi ve sürekli kendisini geliştiren bir firma olarak tüm gelişmeleri sizlere modern hizmet anlayışı ile sunar. Bu doğrultuda uzman ekiplerimiz tüm hizmetlerinde robot kamera cihazları kullanmaktadır. Robot kamera cihazları, suya dayanıklı cihazlar olup tıkanıklığı kısa sürede kırma işlemi yapmadan bulmak için oldukça işlevsel cihazlardır. Bu sayede uzman olan kanalizasyon ustası ekiplerimiz sorunlarınıza kısa sürede çözümler üretecektir. 

İstanbul’un birçok ilçesinde olduğu gibi Başakşehir bölgesinde de geniş bir müşteri kitlesine sahip olan firmamız, her müşterimizin sorunlarında çeşitli yöntemler kullanabilir. Tespit aşamasında saptanan sorunlara göre uygulanacak olan yöntemlerin etki düzeyi de farklılık gösterir. Bu sayede en uygun fiyat garantisiyle kısa sürede kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarınıza ve Başakşehir tesisat ustası arayışlarınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz. 

Başakşehir Tıkanık Açma Hizmeti

Başakşehir tıkanıklık açma hizmetleri firmamız tarafından 1984 yılından büyük bir titizlik ve profesyonellik ile sunulan hizmetlerimizden sadece bir tanesidir. İstanbul Başakşehir bölgesinde de hizmet sunan firmamız, diğer iller gibi söz konusu bölgede de lağım, pis su gideri ve kanalizasyon tıkanıklığı açma gibi çeşitli hizmetleri uzman kadrosu ve teknik ekipmanları ile sunar. 

Kanalizasyon ve gider tıkanıklığı aynı zamanda yaşam kalitesini büyük oranda düşüren bir sorundur. Bizler önceliğini müşteri memnuniyetine veren bir firma olarak bu konuda son derece bilinçli olup onarım süreçlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Herhangi bir kanalizasyon ve gider sorunu ile karşılaştığınızda bizlere 7/24 ulaşabilir, hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

Hizmet talebiniz ardından ekiplerimiz en kısa sürede adresinize ulaşım sağlayacaktır. Daha sonrasında ilk aşamada robot kamera cihazı ile tıkanık bölge belirlenir. Sahip olduğunuz teknolojik cihazlar sayesinde ekiplerimiz genellikle kırma işlemi yapmadan sorunu çözebilmekte ya da istisnai durumlarda az bir bölümü kırmak durumunda kalabilmektedirler. 

Robot kamera cihazı ile tıkanık bölge tespit edildikten sonra uygulanacak olan tıkanıklık açma yönteminin belirlenmesi için tıkanıklığın nedeni belirlenir, Daha sonrasında ise ekiplerimiz en etkili yöntem ile açma işlemine başlarlar. Tıkanma sebeplerine bağlı olarak kanalizasyonun açma işlemi basınçlı su vurma ve vakumlama gibi yöntemlerle yapılabilir. Ancak gerekli durumlarda çeşitli kimyasal ürünler ya da mekanik tıkanık açma ekipmanları da ekiplerimiz tarafından kullanılabilir. İşlem sonrasında ise uzmanlarımız mutlaka tüm kontrolleri yaparak giderin tamamen açıldığından emin olarak işlemleri tamamlarlar. 

Başakşehir’de Kanalizasyon Ustası Nereden Bulabilirim?

Başakşehir bölgesinde kanalizasyon tıkanıklığı problemlerinize hızlı ve profesyonel çözümler arıyorsanız bizler tüm ekipman ve donanımlarımız ile 7/24 sizlere hizmet vermek için hazırız. Geniş bir hizmet ağına sahip olmakla birlikte yüzlerde referans almış bir firma olarak 30 yıllık tecrübemiz ile sizlere her zaman en iyisini en hızlı şekilde sunmaktayız. 

Başakşehir kanalizasyon ustası ihtiyaçlarına üst düzey profesyonellikte cevap veren firmamız, 7 gün 24 saat boyunca sizlere kesintisiz hizmet sunar. Yaşamış olduğunuz herhangi bir kanalizasyon ve gider sorunları karşısında gönül rahatlığıyla saat ve gün fark etmeksizin hemen bizi arayarak sizler de memnun ve mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.