Bahçelievler kanalizasyon ustası olarak 30 yıllık tecrübemiz ile sizlere her zaman en iyi hizmeti uzman ekipler ile sunmaktayız. 

1984 yılında kurulan bir kanalizasyon ustası arayışlarınıza hızlı çözümler üreten köklü bir firma olarak uzman ekibimiz ve yıllar boyunca edinmiş olduğumuz mesleki birikimimiz ile sorunlarınıza yönelik hızlı çözümleri en modern ve teknolojik alt yapılar ile sunmaktayız. 

Kanalizasyon tıkanıklığı, lağım kokusu, geri tepme ve benzeri gibi tüm gider ve kanalizasyon sorunlarınızın çözümünde firmamızı tercih ederek hızlı ve güvenli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bize güvenerek bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak tüm hizmetlerimizi daima üst düzey kalite ve profesyonellikte sunuyoruz. Bu vizyonumuz sayesinde 400’ü aşkın referansımız ile kanıtlamış olduğumuz sektörel başarımızın da haklı gururunu yaşamaktayız. 

Kanalizasyon ve gidere dair yaşamış olduğunuz sorunlar he ne olursa olsun uzman ekiplerimiz tarafından doğru bir şekilde tespit edildiğinden sorunun çözümü de en doğru ve etkili şekilde belirlenir. Teknolojik ekipmanlarımız ve aletlerimiz tüm süreci en hızlı ve kesin yöntemlerle yönetebilmemiz için oldukça elverişlidir. Bu noktada bizlere 7/24 ulaşarak tüm kanalizasyon sorunlarınıza dair profesyonel destek talebinde bulunabilirsiniz. 

Bahçelievler Tıkanıklık Açma Hizmeti

Bahçelievler tesisat ustası olarak tıkanıklık açma hizmetlerini son sistem cihazlar ile üst düzey profesyonellikte sunuyoruz. Tıkalı kanal tespiti ve tıkanıklık açma hizmeti ekiplerimiz tarafından son teknolojiye sahip olan robot kamera cihazları yardımıyla gerçekleştirilir. İlk olarak suya dayanıklı olan robot kameralar ile tıkanıklığın hangi noktada olduğu ve neden olduğu belirlenirken bu aşamada başka teknik bir sorun olup olmadığına da bakılır. 

Robotik kamera cihazlarımız sayesinde tıkanıklığa dair tüm tespitleri yapan ekiplerimiz, daha sonrasında tıkanıklığın büyüklüğüne ve bulunduğu konuma göre Bahçelievler tıkanıklık açma işlemine başlarlar. Tıkanıklığın açılmasında çeşitli yöntemler kullanılabilir. Ancak hangi yöntemin nasıl kullanılacağına ekiplerimiz tıkanıklığın durumuna göre karar vermektedir. 

Vakumlama tekniği ya da basınçlı su vurma yöntemi en çok kullandığımız yöntemlerdir. Ancak tıkanıklık bu durumlarla açılamayacak gibiyse uzman ekiplerimiz kimyasal ürünler ya da mekanik tıkanıklık açma aletleri kullanarak da kanalın açılmasını sağlayabilirler. 

Tıkalı kanalın açılması ardından uzman ekiplerimiz tarafından kanalizasyonun tüm kontrolleri yapılır ve tıkanıklığın tamamen giderildiğinden emin olunur. Daha sonrasında sizlere gerekli tüm bilgilendirmeler yapılır. Bu sayede kısa sürede pratik ve profesyonel bir şekilde sorununuz çözüme kavuşmuş olur. 

Bahçelievler’de Kanalizasyon Ustası Nereden Bulabilirim?

Bahçelievler kanalizasyon ustası arıyorsanız firmamız, tüm beklenti ve ihtiyaçlarınızı beklentilerinizin üzerinde karşılayacak potansiyele ve alt yapıya sahiptir. 7/24 ulaşabileceğiniz firmamız, siz değerli müşterilerimize sadece bir telefon kadar uzak olmaktadır. Mesai saatleri dışında da hizmet alabileceğiniz özel ekiplerimiz, her an size profesyonel destek sunmak için hazırdır. 

Kanalizasyon, lağım ve gider gibi sorunlar yaşam alanınızın hijyenini bozabilecek ve buna bağlı olarak da yaşam kalitenizi fazlasıyla düşürebilecek önemli sorunlardır. Dolayısıyla da yeterli tecrübeye, teknik bilgiye ve ekipmana sahip olmadan bu sorunları hızlı bir şekilde ve kökten çözmek mümkün olmayabilir. Bu noktada her ne kadar piyasada çok fazla Bahçelievler tesisat ustası olsa da tercih ettiğiniz firmanın ya da ustanın gerçekten profesyonel olduğundan emin olmanız da faydanıza olacaktır.

Firmamız, tüm bu özelliklere sahip olmanın yanı sıra aynı zamanda müşteri memnuniyetini kendisine misyon edinmiştir. Dolayısıyla da memnuniyet odaklı olarak sunduğumuz tüm hizmetlerimiz ve en uygun fiyat garantimiz ile Bahçelievler’de kanalizasyon ustası arayışlarınıza firma olarak üst düzey kalite ve profesyonellikte karşılık vermekten onur duyarız.