Ataşehir kanalizasyon ustası olarak siz değerli müşterilerimize birçok alanda olduğu gibi kanalizasyon tıkanık açma konusunda da üst düzey profesyonellikte hizmet sunmaktayız. 

Lavabo, tuvalet, küvet ya da mutfak gibi alanlarda atık suyun doğru bir şekilde giderden tahliye edilememesi beraberinde birçok problemi de getirebilmektedir. Tesisatın olması gerektiği gibi yapılmaması ya da saç, peçete ve benzeri gibi yabancı cisimlerin gideri tıkaması uzun vadede oldukça can sıkıcı tıkanıklık sorunlarını meydana getirerek Ataşehir tıkanıklık açma hizmet ihtiyacını doğurabilir. Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda tercihiniz mutlaka uzman ekiplerden yana olmalıdır. 

Firmamız Ataseven Kanalizasyon olarak 1988 yılından bu yana hizmet sektöründe geniş bir alanda faaliyetlerine devam etmektedir. Ataşehir başta olmak üzere birçok ilçede hizmet veren firmamızın öncelikli misyonu ise daima tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Sizler de Ataşehir tesisat ustası arayışı içerisindeyseniz tüm kanalizasyon tıkanıklığı ve benzeri gibi sorunlarınızı 7 gün 24 saat bizlere ileterek anında köklü ve profesyonel çözümler ile destek alabilirsiniz. 

Ataşehir Tıkanık Açma Hizmeti

Ataşehir tıkanık açma hizmeti almak istiyorsanız mutlaka deneyimli, profesyonel kısacası işinin ehli bir ekibe ihtiyacınız olacaktır. Bizler bu noktada gerek mesleki tecrübemize gerekse yeterliliğimize sonuna kadar güvenmekteyiz. Zira pimaş borularda ya da küvet, banyo ve mutfak giderlerinde meydana gelmiş olan tıkanıklığın hızlı ve temiz bir şekilde açılması son derece profesyonellik gerektiren bir iştir. Firmamız ekipleri ise tüm bu profesyonelliğe en üst seviyede sahiptir. 

Sektörün en köklü ve lider firması olarak Ataşehir kanalizasyon ustası arayışlarınıza karşılık vermekteyiz. Gerekli donanıma ve ekipmana sahip olmakla birlikte aynı zamanda modern hizmet sunarak kırma dökme gibi geleneksel yöntemlerin aksine temiz ve hızlı bir şekilde tıkanıklığa dair tespitleri yapıyoruz. 

Ekiplerimiz tarafından giderin hangi noktasında ne sebeple tıkanıklık olduğu belirlendikten sonra tıkanıklığın yoğunluğuna ve bulunduğu bölgeye göre işlem yapılmaktadır. Bu aşamada ekiplerimiz mutlaka kameralı sistemler kullanılır. Bu sistemler sayesinde evinizde herhangi bir kırma işlemi yapılmadan tüm süreç gayet temiz bir şekilde ilerler. Böylece tıkanıklık açma işleminden sonra evinizde derinlemesine bir inşaat temizliği yapmak zorunda kalmazsınız. 

Tıkanıklık durumuna göre tıkanık açma işlemi basınçlı su basma ya da vakumlama gibi farklı yöntemlerle yapılabilmektedir. Ayrıca gerekli durumlarda tıkanık açma aletleri ile basınçlı su uygulamasıyla da açma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Ekiplerimiz tespit aşamasında tüm değerlendirmeleri yapar ve en doğru yöntemi hızlı şekilde belirleyerek süreci devam ettirir. Bu sayede sorununuzun çözümlenmesi de son derece hızlı olur. 

Ataşehir’de Kanalizasyon Ustası Nereden Bulabilirim?

Kanalizasyon tıkanıklık açma işlemleri kesinlikle profesyonel kişiler tarafından yapılması gereklidir. Zira tıkanık olan yerin bulunamaması ya da yanlış müdahale beraberinde çok daha büyük sorunları getirebilir. Bu konuda Ataşehir ilçesinde de bilinçli olan ve kanalizasyon sorunu yaşayan birçok kişi vardır. Dolayısıyla da Ataşehir tesisat ustası arayışı birçok ilçe gibi Ataşehir’de de oldukça fazladır. 

Firmamız, Ataseven Kanalizasyon adıyla 1988 yılında kurulmuş ve alanında uzman bir ekiple hizmet vermeye günümüzde de devam eden lider firmadır. Dolayısıyla da gerek uzman ekiplerimiz gerekse teknik ekipmanlarımız ile İstanbul Ataşehir’de kanalizasyon ustası arayışında olan müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılayabilecek donanıma sahibiz. 

Birçok ilçede olduğu gibi İstanbul Ataşehir bölgesinde de hizmet veren firmamız, mesai saatleri dışında da 7/24 hizmet sunar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan lider bir firma olarak bize kanalizasyon sorunu yaşadığınız ve bize ihtiyaç duyduğunuz her an profesyonel hizmet sunmaktayız. Dolayısıyla da iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilmeniz ve onarım talebinde bulunmanız oldukça kolaydır.