Kocaeli Kandıra kanalizasyon ustası arayışında olan müşterilerimiz için firmamızın uzman ekipleri modern ve hızlı çözümler üretmektedir.

Hayatın her döneminde ve insan yaşamının olduğu her yerde meydana gelebilecek sorunlardan birisi de kanalizasyon sorunlarıdır. Mutfakta, tuvalette ya da banyoda meydana gelen tıkanma problemleri hijyen açısından da oldukça zorlayıcı olduğundan en kısa sürede çözümlenmesi gereklidir. Bu konuda fazlasıyla hassas olan firmamız, kanalizasyon ustası ihtiyacı duyan tüm müşterilerimize İstanbul ve Kocaeli genelinde kapsamlı ve profesyonel teknik destek hizmeti sunmaktadır.

Köklü bir firma olarak uzun yıllardır sektörde var olmamızdan mütevellittir ki geniş bir hizmet bölgesinde sayısız müşterimizin memnuniyet referansını almış bulunmaktayız. Lider firma olma konumumuzu korumaya devam ederek kendimizi sürekli yenilemeye ve tüm hizmetlerimizi ekonomiklik ilkesinden ayrılmadan sizlere uygun tesisatçı fiyatları ile sunmaya devam etmekteyiz.

Kanalizasyon ve rögar temizliği ya da tıkanık açma gibi hizmet talepleriniz olduğunda firmamıza 7 gün 24 saat ulaşarak ekiplerimizin teknik destek vermesini talep edebilirsiniz. Modern sisteme sahip cihazlarımız ve aletlerimiz sayesinde kanalizasyona dair tüm sorunlarınız ekiplerimiz tarafından en kısa sürede ivedilikle çözüme kavuşturulacaktır.

Kandıra Tıkanık Açma Hizmeti

Firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmet kalemlerinden birisi de Kandıra tıkanık açma hizmeti olmaktadır. Tecrübeli ve aynı zamanda alanında uzman köklü bir firma olarak tüm hizmetlerimizde olduğu gibi tıkanık açma konusunda da kırma işlemleri gibi geleneksel yöntemleri bir kenara bırakarak sizlere modern ve hızlı çözümler üretmekteyiz.

Yeniliklere açık, kurumsal ve profesyonel bir firma olarak kendimizi sürekli yenilemeye, sektörel yenilikleri hizmetlerimize empoze etmeye devam etmekteyiz. Dolayısıyla da tıkanmış olan yeri bulurken yaşam alanınızı kırmak yerine robot kamera cihazlarımızı kullanarak temiz ve hızlı iş çıkarıyoruz. Kullandığımız robot kamera cihazları, suya dayanıklı olup giderde hangi noktanın tıkandığını hiçbir kırma işlemi yapmaya gerek kalmaksızın gösteren teknolojik cihazlardır.

Tıkanmış olan bölüm ustalarımız tarafından saptandıktan sonra açma işlemine geçmeden önce mutlaka tıkanıklığın derecesi ve neden tıkandığı tespit edilir. Yapılar tespitler ve değerlendirmeler neticesinde de küvet, banyo, tuvalet ya da mutfak tıkanıklığı farklı yöntemlerle ekiplerimiz tarafından açılır.

Tıkanık açma sırasında ekiplerimiz çeşitli yöntemler kullanabilir. Kullanılacak olan yöntem tıkanıklığın büyüklüğüne ve konumuna göre çeşitlendirilebilir. Basınçlı su ile yıkama, vakumlama makinesi ile pisliği çekme ya da çeşitli aletlerle tıkanıklığı doğrudan açma yöntemleri ekiplerimizin en çok kullandığı yöntemlerdir. Böylece karşı karşıya kaldığınız kanalizasyon sorunlarını emin eller sayesinde kısa sürede, sorun yaşamadan ve yorulmadan çözüme kavuşturabilirsiniz.

Kandıra’da Kanalizasyon Ustası Nereden Bulabilirim?

1984 yılında kurulmuş olan eski ve köklü bir firma olarak İstanbul ve Kocaeli genelindeki tüm müşterilerimize aynı kalite ve güvende kanalizasyon ustası hizmetleri sunmaktayız. İstanbul ve Kocaeli’nin tüm ilçelerine teknik destek hizmetlerimiz mevcuttur. Bu doğrultu da diğer ilçelerdeki müşterilerimiz gibi Kandıra’da usta ihtiyacınız var ise gözünüz kapalı olarak güvenle bizlerle 7/24 iletişim kurarak istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Bazen tıkanmış bir gideri açmak ev yöntemleri ile kolay gibi görünse de bu yöntemler tesisata zarar verebilecek ya da farklı kötü sonuçları beraberinde getirebilecek sonuçlar olabilir. Bu sebeple evde kendi yöntemlerinizde sonuca ulaşmaya çalışmak yerine mutlaka bir uzman desteği almanız faydanıza olacaktır. Zira aksi halde ayırmış olduğunuz bütçenizin çok daha üstünde maddi bir zarara uğramanız da ihtimaller arasında yer alacaktır.

Kandıra ve çevresinde ikamet ediyorsanız, tecrübeli ve güvenilir bir kanalizasyon ustasına ihtiyacınız varsa bizimle hemen iletişime geçerek kısa sürede modern ve hızlı çözümler üretebilirsiniz.