TIKANIK AÇMA:

İZMİT da TIKANIK AÇMA , ÇEKVALF MONTAJI , TÜNEL hizmeti vermekteyiz. Deneyimli ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla , kaliteli ekipmanlarla çalışmaktayız. Bizi tercih etmeniz için en büyük sebepler uygun fiyat ve üst düzey hizmettir.İZMİT TIKANIK AÇMA hizmetimiz günün her saatinde mevcuttur. TIKANIKLIK AÇMA da profesyonel ekip şarttır çok ucuz fiyat veren firmalar tıkanığı anlık olarak açıp . PİMAŞ ın tıkanmasına sebep olan ATIK SU GİDERİ yağı içerde tam söktürmeyip üstün körü açmaktadır.Bu yağ tam yok olmadığı için ilerleyen zamanlarda yağa pislik yapışarak tekradan tıkanmaya yol açar.ATASEVEN TIKANIK AÇMA SERVİSİ olararak PİMAŞ içindeki atık su gideri yağını tamamen yok ederek ileriki zamanlardaki tıkanmaya mahal vermiyoruz. Kaliteli hizmet için bi telefon kadar yakınız.

İZMİT da robot makina yardımıyla GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA ,TIKALI TUVALET GİDERLERİ, TIKALI MUTFAK GİDERLERİ,TIKALI BANYO GİDERLERİ, LAVABO GİDERLERİ,TIKALI BALKON GİDERLERİ, tıkalı çamaşır makinası giderleri, tıkalı bulaşık makinası giderlerini kırmadan dökmeden açıyoruz.

GİDER BORU larının tıkanma sebebi özellikle, yemek artıkları, yağlar, naylon poşet gibi yabancı maddelerin lavabo, tuvalet veya banyo giderine atılmasından kaynaklanabilir. Bunun yanı sıra; inşaat esnasında giderlere düşen çimento, moloz, beton, taş gibi maddeler ve yağmur suyunun taşıdığı çamurlaşmış toz birikintilerinden, yaprak gibi çevresel faktörler de giderleri tıkayabilir. Bu tarz TIKANMA durumları farklı yöntemlerle giderilebilmektedir.

İZMİT’ da profesyonel ekibimiz ile gider açma hizmeti sunuyoruz. KIRMADAN ROBOT MAKİNELERMİZ ile TIKALI TUVALET GİDERİ ve MUTFAK GİDERİ açıyoruz. Tuvalet, Pis su borusu açma konusunda uzman ekip ve donanımımızla KIRMA DÖKME OLMADAN PİS SU GİDERLERİNİ AÇIYORUZ

ÇEKVALF MONTAJI:


blank

İZMİT ÇEKVALF MONTAJI nın önemi zor günlerde çok belli oluyor.Yağmurlu günlerde belediyenin KANALİZASYON BORU larının dolup taşması sonucu taşan suyun binanın rögarına gelir gelen suda rögardan evinizin tuvaletinden çıkar. Çekvalf ise tek yöne açılan kapağı sayesinde evinizden içeri gelen suyu engeller.Rögarlarda pislik kalıntısı olduğu için fareler o bölgede dolanır ve acıktıkları zaman gider borularından evlerinize gelir ÇEKVALF ise bunu engeller.RÖGAR daki pislikler koku yaptığı için pis koku tuvaletlerinize gelir. ÇEKVALF bunları engelleyerek hiç birini evinize getirmez.ÇEKVAFL ın düzeneği içinde suyun gittiği yöne açılan kapak bulunur bu kapak dışarı akanları gönderir iç tarafa gelecek olan SU TEPMESİ , FARE ve PİS KOKUYU engeller kapak evden tarafa açılmadığı için dışardan gelenlerin engellenmesi sağlanır.Olay çekvalfı takıp bitmiyor çekvalfı güzelce RÖGAR daki GİDER BORUSU na sabitlemek gerekir bunu da ustalıkla ATASEVEN KANALİZASYON firmamız takıyor.

KANALİZASYON HİZMETLERİ:

blank

İZMİT da1998 yılından beri yaptığımız baba mesleği olan KANALİZASYON USTALIĞI nı günümüze daha fazla tecrübe birikimliği yaparak getirdik.Ev ve iş yerlerinin pis su gideri olan bölümlerin belediyenin hatttına ulaşması için düzgün bir şekilde döşenmesi lazım .Atık suları belediye hattına göndermek için TÜNEL , YATAY TÜNEL yapılması lazım sizin alanınızdaki yapılacak çalışmayı belirleyip ömürlük diyebileceğemiz şekilde yapıyoruz.Sadace tünel değil DRENAJ , KUYU gibi KANALİZASYON çalışmalarımızda mevcut en iyi hizmeti almak için sadece bir telefon yeterli.