Büyükçekmece kanalizasyon ustası ihtiyacı duyan ve bu konuda profesyonel destek arayan tüm müşterilerimize üst düzey hizmet sunan köklü bir firmayız. 

İnsan yaşamının olduğu her yerde atık su oluşumu kaçınılmaz bir gerçektir. Ev ve işyeri gibi yaşam alanlarının bulunduğu yapılarda biriken atık sular kanalizasyonlarda birikerek dışarı atılır. Bu sayede yaşam alanları daha steril hale gelir. Kanalizasyon tesisatları genellikle yapıların dış kısmında ve yerin altında bulunur. Dolayısıyla da bir sorun meydana geldiğinde anında fark etmek çoğu zaman mümkün olmayabilir. Ne zaman ki bir tıkanıklık ile birlikte geri tepme sorunu yaşanır ise bu durumda kanalizasyon sorunları baş göstermeye başlar. 

Kanalizasyon tesisatlarının tıkanmasında birçok etken etkili olabilir. Kimi zaman yaşam alanlarının banyo, tuvalet ve mutfak gibi giderlerinden atılan yabancı cisimler kimi zaman da tesisat yapımında uygulanan teknik hatalar zamanla kanalizasyon sorunlarına sebebiyet verebilir. Şayet sizler de çeşitli nedenlere bağlı olarak kanalizasyon sorunları yaşıyorsanız bu sorunu iyi bir Büyükçekmece tesisat ustası ile çözüme kavuşturabilirsiniz. 

İstanbul ve Kocaeli illerinin neredeyse tüm ilçelerinde hizmet veren öncü ve lider bir firma olarak İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde de geniş bir müşteri kitlesine ve tanınırlığa sahip olmaktayız. Başarımızın kaynağı ise memnuniyet garantimiz ve profesyonel hizmet anlayışımızdır. Bu doğrultuda tüm müşterilerimize profesyonel hizmetlerimizi hızlı çözümlerle sunmayı kendimize misyon olarak belirlemekteyiz. 

Alanında uzman ve deneyimli ekibe sahip olan Büyükçekmece tıkanıklık açma firması olarak siz değerli müşterilerimize sadece kanalizasyon tesisatı sorunlarında değil aynı zamanda mutfak, banyo ve tuvalet gibi giderlerin tıkanıklığının açılması, lağım kokusu ve benzeri gibi konularda da aynı kalite ve uzmanlıkta hizmetler sunuyoruz. 

Büyükçekmece Tıkanıklık Açma Hizmeti

Kanalizasyon tesisatında ya da giderlerdeki pimaşlarda oluşan tıkanıklığı güvenli ve tesisata zarar vermeden hızlı bir şekilde açmak aynı zamanda teknik donanım ve alt yapı gerektirir. Sektörde 30 yılını devirmiş kurumsal ve lider bir firma olarak söz konusu hizmetlerin tüm gerekliliği firmamız bünyesinde en üst seviyede yer alır. Bu doğrultuda sizlere Büyükçekmece kanalizasyon ustası olarak güvenle hizmet sunmaktayız. 

Kanalizasyondaki ya da pimaşlardaki tıkanıklığın profesyonel ve hızlı bir şekilde açılabilmesi için öncelikle tıkanıklığın nerede olduğu ve tıkanıklığa neden olan unsurun ne olduğu belirlenmesi gerekir. Bunun için de ekiplerimiz ilk olarak robotik kamera cihazı ile kanalizasyonu analiz ederek tıkanıklığı bulur ve daha sonrasında tıkanıklığın neden meydana geldiğine dair tespitler yapılır. Bu aşmalar gerçekleştikten sonra ise tıkanıklığın açılması ekiplerimiz tarafından hızlı bir şekilde ilerlemeye başlar. 

Büyükçekmece tıkanıklık açma işlemleri sırasında kullandığımız ekipmanlar ve cihazlar sayesinde genellikle kanalizasyonunun kırılmasına gerek kalmaz. Ancak tıkanıklık aşırı büyükse ya da uygulanacak yöntemlerin ulaşamayacağı bir noktadaysa ekiplerimiz en kısa yoldan bölgeye ulaşabilmek için kısa bir kırma işlemi gerçekleştirebilir. 

Tıkanık noktaya ulaşıldıktan sonra tüm iş güvenliği önlemleri alınıp çevre güvenliği sağlandıktan sonra ise kimyasal ürünler, mekanik aletler kullanılarak tıkanık açılır. Bazı durumlarda büyük makinelerimiz ile basınçlı su vurulabilir ya da kanalizasyonun içerisindeki tıkanıklığa neden olan cisimler vakumlama yöntemiyle çekilebilir. Böylece tıkanıklık kısa sürede ve güvenli bir şekilde giderilir. 

Ekiplerimiz tüm süreci güvenli ve hızlı bir şekilde tamamladıktan sonra mutlaka kanalizasyonun güvenli olduğundan emin olmak için gerekli tüm kontrolleri gerçekleştirirler. Sizler de kanalizasyon ve gider tıkanıklığı gibi sorunlarla karşı karşıya iseniz tüm hizmetlerimizi 7 gün 24 saat istediğiniz her an firmamız ile iletişime geçerek talep edebilirsiniz. Ekonomik fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi sunan bir firma olarak 30 yıllık tecrübemiz ile sizlere sektörün en iyisini sunmaktan gurur duyarız.