Beylikdüzü kanalizasyon ustası arayan tüm müşterimize öncü ve lider firma olarak profesyonel sıhhi tesisat ve kanalizasyon hizmetleri sunuyoruz. 

Kanalizasyon, yaşam alanlarında oluşan atık suyun gerekli şekilde dışarı atılmasını sağlayan önemli bir yapı olduğundan kanalizasyonu temiz tutmak ve tesisatını doğru yapmak önemlidir. Şayet tuvalet, banyo ve mutfak gibi giderlere yabancı cisimler atmak veya kanalizasyon tesisatının doğru bir şekilde yapılmaması zaman içerisinde kanalizasyonun tıkanmasına sebebiyet verebilir. 

Kanalizasyon tesisatının yer altında yani görünmez olması oluşan sorunlarını hemen fark edilmesini önleyebileceğinden can sıkıcı sorunlar yaşamamak için önlem almak ve düzenli kanalizasyon bakımı yaptırmak gereklidir. Aksi halde kanalizasyon yapısı tıkanacak, atık suyu geri verecektir. Bu noktada Beylikdüzü tesisat ustası bulmanız ve profesyonel destek almanız çok önemli bir detaydır. 

Beylikdüzü ilçesi başta olmak üzere İstanbul ve Kocaeli bölgesinin genelinde hizmet veren firmamız, 1984 yılından bu yana 30 yıllık tecrübesiyle hizmetlerine emin adımlarla devam etmektedir. Beylikdüzü tıkanıklık açma, lağım kokusu, geri tepme ve benzeri gibi tüm gider ve kanalizasyon yapılarının bakım ve onarım işlemleri uzman ekiplerimiz tarafından üst düzey kalite ve güvenle gerçekleştirilmektedir. 

Kanalizasyon yapılarında ya da yaşam alanlarınızın gider tesisatlarında sorun yaşıyorsanız yaşam kalitenizin düşmemesi adına profesyonel destek ihtiyacı duyduğunuzda firmamız ile mesai saatleri haricinde de hızlı bir şekilde ulaşabilir, sorunlarınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz. 

Beylikdüzü’nde Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Beylikdüzü tıkanıklık açma hizmetleri hakkında öncelikle şunu söylemeliyiz ki; mutlaka teknik bilgiye sahip yani uzman olan kişilerin vermesi gerektiği hizmet kollarından birisidir. Kanalizasyon yapıları, ev ve iş yeri gibi tüm yapılarda oluşan atık suların toplanarak dışarı atıldığı büyük bir yapı olduğundan haliyle kanalizasyonda oluşan sorunların çözümü de uzmanlığı olmayan kişiler için kolay olmayacaktır. 

30 yıllık deneyimi, uzman ekibi, teknik aletlere ve teknolojik ekipmanlara sahip bir firma olarak bizler tüm özverimiz ile Beylikdüzü kanalizasyon ustası olarak sizlere tıkanıklık açma hizmetleri de sunmaktayız. İster kanalizasyon tıkanıklığı ister gider tıkanıklığı hiç fark etmeksizin yaşamış olduğunuz tüm sıhhi tesisat sorunlarınıza bizimle etkin çözümleri kısa sürede bulabilirsiniz. 

Kanalizasyon açma işlemleri öncesinde özel ekiplerimiz tarafından tespit işlemi yapılır. Yenilikçi ve gelişimci firma olarak mutlaka hizmetlerimizde teknolojik yenilikleri kullanmaktayız. Bu doğrultuda sürecin hızlı ilerleyebilmesi adına özel ekiplerimiz robotik kamera cihazları kullanarak kanalizasyonun tıkalı bölümünü kısa sürede tespit ederler. Aynı zamanda kamera sistemi sayesinde tıkanıklığın neden olduğu ve yoğunluğu da kısa bir sürede saptanmış olur. 

Tespit aşamasından sonra kanalizasyon yapısı genelde kırılmaya gerek görülmese de bazı durumlarda doğrudan tıkanık noktaya yönelik kırma işlemi yapılabilir. Bu aşamadan sonra artık tıkanıklık açma işlemine geçilir. Kanalizasyon tesisatında bulunan tıkanıklık ekiplerimiz tarafından genellikle vakumla çekme ya da basınçlı su vurma gibi yöntemlerle açılabilmektedir. Ancak bazı durumlarda ekiplerimiz çeşitli kimyasal ürünler ya da mekanik tıkanıklık açma aletleri de kullanabilmektedir. 

Beylikdüzü’nde Kanalizasyon Ustası Nereden Bulabilirim?

Beylikdüzü kanalizasyon ustası firması olarak bizler 1984 yılından bu yana güven ve üst düzey kaliteli hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Tüm hizmetlerimizde önceliğimiz kesinlikle müşteri memnuniyeti olmaktadır. Bu önceliğimiz sayesinde 30 yıla dayanan hizmet geçmişimizde 400’ü aşkın referansa ulaşarak başarımızı ve kalitemizi kanıtlamış bulunmaktayız. 

Beylikdüzü ve çevresinde Beylikdüzü tıkanıklık açma hizmetlerine ihtiyacınız varsa başka bir arayış içerisine girmeden 7/24 ihtiyaç duyduğunuz her an firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyat ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi vererek sizlere her zaman en iyi hizmeti hızlı çözümlerle sunmaktan mutluluk duyarız.