Bakırköy’de kanalizasyon tesisatçısı arayışları oldukça fazladır. Uzman tesisatçılar ile çalışmak, kanalizasyon kaynaklı arızaların hızlı ve etkili biçimde çözümlenmesi bakımından hayati öneme sahiptir. Alanında yeterince deneyimi ve teknik bilgisi olan ustalar, evinizin kanalizasyon giderlerini dikkatli biçimde inceleyerek öncelikle sorun tespiti yaparlar. Ardından gerekli ekipmanlar yardımıyla çalışmaya başlayarak kanalizasyon hattına zarar vermeden sorunları kökten çözerler.

İstanbul’un altyapı konusundaki yetersizliklerinden dolayı evinizde veya iş yerinizde meydana gelen kanalizasyon sorunlarının derhal çözülmesi oldukça önemlidir. Aksi takdirde gider problemleri daha da büyür ve bakım-onarım-yenileme maliyetleri yükselir. Bu nedenle kanalizasyon sistemi ile ilgili olan sıkıntıların kesinlikle ihmâl edilmemesi gerekir. Bakırköy kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmetine yönelik her türlü sorununuzda firmamıza danışabilirsiniz.

Uzun yıllardır varlığımızı sürdürdüğümüz kanalizasyon hizmetleri sektöründe uzman kadromuz yardımıyla:

  • Tıkalı tuvaletleri profesyonel ekipmanlar yardımıyla açma
  • Duşakabin giderlerini açma ve koku sorununu önleme
  • Kanalizasyon hattına çekvalf montajı yapımı
  • Lavaboların gider sorunlarını kökten çözme

gibi çeşitli hizmetler vermekteyiz. Eğer İstanbul Bakırköy semtinde kanalizasyon hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsanız tesisatçılarımızı vakit kaybetmeksizin hemen adresinize yönlendirebiliriz. Bunun için bizi aramanız veya e-mail göndermeniz yeterlidir.

 

Bakırköy’de Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Su Sızıntısını Önleme Çalışmaları: Gider borularının çok eski olması hâlinde zaman içerisinde boruların dış çeperinde çatlamalar veya kırılmalar meydana gelebilir. Bu durumda eğer borular açıkta ise su sızıntısının kaynağı kolayca gözlemlenebilir. Ancak boruların duvar veya fayans içerisinde kalan kısımlarında sızıntı mevcutsa bunu yalnızca tecrübeli kanalizasyon ustaları tespit edebilirler.

Tünel Açma Hizmeti: Tünel açma hizmeti genellikle kot farkından kaynaklanan kanalizasyon problemlerinin çözümünde kullanılır. Kanalizasyonun ana şebeke hattından daha aşağıda kalan Kot1 ve Kot2 gibi bodrum katlarda lağım basması sorunlarını kökten çözen bir yöntemdir. Çok fazla işçilik gerektirdiği için yüksek maliyetlidir. Ancak uzun vadede binaların kanalizasyon tıkanması sorunlarını neredeyse tamamen ortadan kaldırır.

Rögar Bakımı ve Temizliği: Rögarlarda zaman içerisinde birikintiler veya sert tortullar oluşabilir. Bu durum çevreye kötü koku yayılması ve bölgede haşerelerin çoğalmasına yol açabilir. Apartmanların zemine yakın olan katlarında lağım faresi sorunu ortaya çıkabilir. Ana kanalizasyon hattından kaynaklanan problemlerin giderilebilmesi için belirli aralıklarla rögarların bakımının ve temizliğinin yapılması gerekir.

Çekvalf Montemele Hizmeti: Çekvalf monteleme, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde sıkça verdiğimiz kanalizasyon hizmetlerinden biridir. Ana kanalizasyon hattından kaynaklı olan sorunların giderilmesinde oldukça etkili bir yöntemdir.

Kanalizasyon sistemi içerisine çekvalf montajının yapılması:

  • Giderlerden lağım kokusu gelme ihtimalini en aza indirir.
  • Lağım farelerinin veya hamam böceklerinin dairelere çıkmasını engeller.
  • Sel ve taşkın gibi problemlerle karşılaşıldığında kanalizasyonun geri tepmesini önler.

Bizler Ataseven Kanalizasyon firması olarak bütün ekip koordineli biçimde çalışmaktayız. İşimizi olabildiğince iyi şekilde yapmak için çabalıyoruz. Bakırköy’de kanalizasyon ustası arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tecrübeli tesisatçılarımızdan hizmet alarak kanalizasyon sistemi ile ilgili her türlü problemi kökten çözebilirsiniz.